Paula Dąbrowska

Cześć! Jestem Paula.

Kierując się myślą “Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył” stawiam sobie coraz wyżej poprzeczkę. Ukradkiem uwieczniam ludzi i świat, wychodząc poza granice swojej wyobraźni. Uwielbiam emocje i ulotność chwil – chcąc zatrzymać je na swoich fotografiach, dodając im wieczności.

Człowiek na zdjęciach jest dla mnie najważniejszy. Staram się zdobyć jego zaufanie, wejść w interakcje, przedstawić go takim, jaki jest – naprawdę. Na sesjach uwielbiam spontaniczność! Dać się ponieść i pozwolić parze na wyrażenie tego, co do siebie czują. Niezauważalnie wciskając migawkę w aparacie, w odpowiednim momencie.

Miłość można uchwycić wszędzie, dla każdego jest ona bardzo ważna, tym bardziej staram się to pokazać na swoich fotografiach. Kocham uczestniczyć w tak ważnych dla Was wydarzeniach jak ślub czy intymna sesja, gdzie każdy odkrywa skrawek swojej prywatności, otwiera się przed obiektywem.

Fotografia od wielu lat jest moją pasją – już w liceum wykonywałam pierwsze sesje, później doszły studia związane właśnie z tą dziedziną sztuki. Poza nią, jestem uzależniona od oglądania filmów i słuchania muzyki. Na każdym kroku staram się przekazywać ludziom dobrą energię. Zarażam pozytywnym podejściem i uśmiechem!

Kaśka Kowal-Orzechowska

Cześć!  Jestem Kaśka.

Mieszkam w Warszawie od 24 lat, jednak pochodzę z Dolnego Śląska, dlatego od zawsze góry to miejsce w którym czuję się najlepiej. Sama jestem dość młodą mężatką i wiem, jak wiele rzeczy ma wpływ na to, aby dzień ślubu był idealny. Dodatkowy stres w ten dzień nie jest potrzebny. Dlatego pracuję tak, aby być tam gdzie tego chcecie, a większość kadrów łapać z ukrycia. Chcę pokazać Wasze emocje na zdjęciach tak, by były w efekcie końcowym naturalne, a nie pozowane.

Prywatnie lubię podróże. Te bliższe i dalsze. Planowane z długim wyprzedzeniem, ale jeszcze bardziej te spontaniczne, gdzie w ciągu paru godzin jadę z plecakiem w nieznane mi miejsce.
Uwielbiam spacery po lesie z aparatem. Każda wycieczka daje różnorodne obrazy, za każdym razem udaje mi się uchwycić coś innego. To właśnie ta magia fotografii tak nakręca mnie i daje pozytywnego kopa do działania.  Bardzo lubię łączyć fotografię z projektowaniem, rysować i urozmaicać różne projekty, tak aby były jedyne w swoim rodzaju.

Poza fotografią  w wolnym czasie lubię oglądać filmy z mężem, bawić się z naszym psem Carlosem oraz przyrządzać wszelkiego rodzaju słodycze i ciasta. Do dobrego tortu mam zawsze słabość!