Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług oferowanych przez Story by Reflections www.storybyreflections.com.

Ochrona prywatności

Jako Story by Reflections kładziemy ogromny nacisk na poszanowanie prywatności Użytkowników korzystających z naszych usług. Nie identyfikujemy naszych użytkowników, nie zbieramy żadnych ich danych w czasie korzystania z naszej strony, chyba że skorzystasz z możliwości skontaktowania się z nami drogą mailową, lub telefoniczną. Oświadczamy również, że wyłącznym administratorem danych jest REFLECTIONS – PHOTOGRAPHY Paula Dąbrowska os. Letnie 1A/9, 57-200 Ząbkowice Śląskie, tel: 722 014 714, mail: paula.dabrowskaa@gmail.com. Na Naszych profilach w mediach społecznościowych takich jak Facebook i Instagram administrujemy danymi użytkowników tylko w ramach i na potrzeby prowadzenia profilu, w pozostałym zakresie administratorem pozostaje Facebook lub Instagram. 

Kontakt z nami

Jeśli masz pytania odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych, Polityki Prywatności, a także jeżeli chcesz zgłosić żądanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych – pisz na adres paula.dabrowskaa@gmail.com. W powyższych sprawach możesz się kontaktować z nami również drogą pocztową na adres: REFLECTIONS – PHOTOGRAPHY Paula Dąbrowska os. Letnie 1A/9, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

W jakim celu przetwarzamy dane

Dane osobowe uzyskiwane są jedynie, gdy użytkownik udostępni je przesyłając pocztą elektroniczną,  składając zamówienia na produkty lub usługi, w zapytaniach kierowanych do Story by Reflections oraz w podobnych sytuacjach, w których użytkownik zdecydował się przekazać takie informacje.

Komu przekazujemy Twoje dane?

Twoje dane pozostają u nas. Przechowujemy je na serwerach firm działających w naszym imieniu i odpowiedzialnych przed nami, z dochowaniem należytej staranności. Story by Reflections nie udostępnia danych osobowych użytkownika odbiorcom danych w sposób niezgodny z prawem. Twoje dane nie są przez nas przekazywane do innych państw ani organizacji międzynarodowych.

Jak długo przetwarzamy Twoje dane?

Długość przetwarzania Twoich danych jest uzależniona od tego w jakim celu je nam przekazałeś. Czasy te określamy w naszych klauzulach informacyjnych, które umieszczamy przy okazji zbierania danych. Story by Reflections dołoży należytej staranności w celu odpowiedniego zabezpieczenia przekazanych danych osobowych, a w szczególności przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.

Twoje prawa

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jeśli dane przetwarzane były na podstawie zgody, w przeciwnym razie zakończenie przetwarzania realizowane będzie realizowane na podstawie innych przepisów. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych) gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Czy podanie danych jest obowiązkowe?

Podanie danych jest dobrowolne, jednak musisz pamiętać, że w wielu przypadkach nie będziemy mogli świadczyć Ci określonych usług, jeśli nie podasz nam potrzebnych do tego danych. Podanie określonego zestawu danych jest na przykład niezbędne do podpisania i realizacji umowy na nasze usługi.

Przetwarzanie zautomatyzowane i profilowanie.

Nie przetwarzamy danych w sposób zautomatyzowany, ani też nie dokonujemy profilowania naszych użytkowników.

Zawartość strony

Wszelkie treści oraz zdjęcia, grafiki itp. zamieszczone na stronie stanowią przedmiot praw Story by Reflections, oraz podlegają ochronie prawami autorskimi i własności intelektualnej. Prosimy o niekopiowanie, nierozpowszechnianie, niepublikowanie i nieprzetwarzanie zawartości strony w części oraz w całości. Na wykorzystywanie treści oraz pozostałych materiałów należy uzyskać naszą pisemną zgodę.

Odnośniki do innych stron

Polityka Prywatności ma zastosowanie wyłącznie do strony internetowej należącej do Story by Reflections, jednak mogą znajdować się na niej odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy zagwarantować wysokich standardów dotyczących prywatności na innych stronach internetowych, do których zamieszczamy linki, ani nie przyjmujemy na siebie odpowiedzialności za zawartość innych stron internetowych, a Polityka Prywatności nie ma zastosowania do żadnych stron, do których linki zamieszczamy. Sugerujemy, by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności dotyczącymi tych stron.

Zmiany

W przypadku zmiany Polityki Prywatności, wprowadzone zostaną do niej odpowiednie modyfikacje.